timer  WYSYŁKA W 24H    local_shipping DARMOWA DOSTAWA OD 120 PLN  date_range 30 DNI NA ZWROT   beenhere   BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Adresówka dla psa lub kota - w trosce o bezpieczeństwo Twojego pupila
Autor:    Data dodania: 04/13/2021 12:25:00

Kolekcja pupil - w trosce o Twojego pupila

Kolekcja ta skierowana jest do ludzi posiadających czworonożnych przyjaciół. Traktujecie zwierzęta jak członków rodziny - dbacie, opiekujecie się i martwicie o nie.

Koty chodzą własnymi ścieżkami - wiadomo.

Pies też czasami może się oddalić od miejsca zamieszkania, ale nawet w takich okolicznościach, możesz zapewnić mu pełne bezpieczeństwo. Wystarczy wystrzelona petarda w zbyt bliskiej odległości i pies w popłochu ucieknie przed siebie. Co wtedy? Gdy nie wraca, a poszukiwania nie dają żadnego efektu jedyną szansą na odnalezienie swojej zguby jest odczytanie przez kogoś tzw. adresówki umieszczonej przy obroży lub szelkach czworonoga.

Z pozoru - zwykła blaszka, a w rzeczywistości – jakże cenne źródło wszystkich najważniejszych informacji, które stają się potrzebne w momencie zaginięcia Twojego ukochanego pupila.

Adresówka dla pupila z grawerem - jakie dane umieścić na zawieszce?

Co zazwyczaj znajduje się na adresówce? Na adresówce, jak sama nazwa mówi, powinny znaleźć się dane adresowe, czyli adres. Tak naprawdę imię i nazwisko jest mało istotnym szczegółem przy szukaniu domu psa. Choć w dobie ery internetowej i Facebooka, czasem łatwiej namierzyć właściciela przez media społecznościowe niż telefon.

Celem używania adresówki jest identyfikacja. Nie tyle właściciela zwierzęcia, co przede wszystkim nawiązywanie z nim kontaktu. Na adresówce musi znaleźć się: imię pupila, numer telefonu kontaktowego oraz adres zamieszkania, aby znalazca mógł od razu odstawić zgubę. Dla wyróżnienia adresówki z tłumu dodatkowo możemy wygrawerować grafikę, czy to psa lub kota bądź łapkę, miseczkę bądź kość. Coś co kojarzy nam się z naszym czworonogiem.

Umieszczenie na pierwszej stronie imienia pozwoli w łatwy sposób oswoić i uspokoić zwierzę do momentu przybycia jego właściciela. Na drugiej stronie adresówki umieść swój numer telefonu lub adres zamieszkania, bądź jedno i drugie – sam decydujesz.

Wyraźny oraz trwały grawer wykonany techniką laserową, sprawi że każdy będzie w stanie odczytać umieszczone na identyfikatorze informacje.

Rodzaje zawieszek dla psów / kotów- jaki identyfikator wybrać?

W trosce o Twojego pupilka, stworzyliśmy kolekcję PUPIL. Materiał jaki wykorzystujemy przy produkcji naszej biżuterii jest materiałem najwyższej jakości. Nie ściera się i nie ciemnieje. Jest też hipoalergiczny, ponieważ nie emituje związków niklu. Pod wpływem wody nie rdzewieje i jest odporny na zarysowania i uszkodzenia. Dla Twojego zwierzaczka jest więc idealny!

Proponujemy medaliki w dwóch wielkościach o standardowym kształcie koła, ale również posiadamy w swojej ofercie bestseller wszystkich miłośników zwierząt, czyli adresówka w kształcie kości, dostępna w trzech cudownych kolorach – srebrnym, czarna oraz niebieskim.

O czym należy pamiętać?

Najważniejszy przy doborze adresatki jest jej trwałość. Pamiętajmy, że ten mały gadżet może ułatwić znalezienie naszego pupila i tym samym zaoszczędzić nam i jemu niepotrzebnego stresu.

Ważne jest również to, aby adresówka nie przeszkadzała podczas codziennych czynności, a jednocześnie była funkcjonalna. Warto również dobrać adresówkę pod względem estetycznym do obroży, smyczy, szelek lub ubranka - stanie się elementem dekoracyjnym i jednocześnie biżuterią dla psa.

Adresówka to tylko kawałek metalu kosztujący mniej niż worek karmy, a może zdziałać cuda. Dzięki niemu Twój pupil będzie bezpieczniejszy, a Ty spokojniejszy.

Jaka adresówka dla psa lub kota będzie więc najlepsza i da Ci pewność, że każdy odczyta wszystkie zawarte tam informacje? 

- dobrze przymocowana np. kółkiem

- grawerowana

- stalowa – wykonana z najwyższej jakości stali chirurgicznej. 

Taka adresówka jest wytrzymała, estetyczna i łatwa do zauważenia.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/blingart/domains/blingart.pl/public_html/var/cache/prod/smarty/compile/child_classic/e2/d4/79/e2d479383004196bcff0dac0d3662a1bcf03fbd9_2.file.smartblogrelatedcategory.tpl.php on line 27

Zostaw komentarz: