timer  WYSYŁKA W 24H    local_shipping DARMOWA DOSTAWA OD 120 PLN  date_range 30 DNI NA ZWROT   beenhere   BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Bransoletki ze stali chirurgicznej – idealne dla każdego.

Posted by     Trendy      Comments 0   views 271
Bransoletki ze stali chirurgicznej – idealne dla każdego.
Kiedy myślimy o biżuterii, zwykle przychodzą nam do głowy eleganckie naszyjniki czy pierścionki. Często zapominamy o bransoletkach, które mogą stanowić równie piękną i nietuzinkową ozdobę.
Read More
Biżuteria ze stali chirurgicznej – idealny upominek na chrzest
Chrzest święty to ważne wydarzenie w duchowym życiu młodego człowieka. Ogromne emocje towarzyszą również całej rodzinie, która uczestniczy w tym sakramencie. Poza czysto religijnym wymiarem, chrzest jest także okazją do spotkania z bliskimi, którzy z tej okazji często obdarowują dziecko upominkami.
Read More
Adresówka dla psa lub kota - w trosce o bezpieczeństwo Twojego pupila
Niestety, czasami nie jesteśmy w stanie zapobiec nagłemu zniknięciu naszego zwierzaka, ale nawet w takich okolicznościach, możemy zapewnić mu pełne bezpieczeństwo. Wszystko dzięki adresówce dla psa lub kota. Z pozoru - zwykła blaszka, przypinana do obroży lub szelek, a w rzeczywistości - nośnik wszystkich najważniejszych informacji , które stają się niezbędne, gdy Twój czworonożny przyjaciel ruszy w świat przed siebie.
Read More
14 luty WALENTYNKI - czyli serduszkowy zawrót głowy
BIŻUTERIA TO NAJLEPSZY PREZENT NA WALENTYNKI. PRZEKONAJ SIĘ SAM! Kobiety kochają biżuterię! Mężczyźni ją uwielbiają :) Zbliżające się Walentynki są wspaniałą okazją, aby obdarować naszą drugą połówkę naszyjnikiem, zawieszką, bransoletką, kolczykami lub brelokiem do kluczy, które za sprawą personalizacji staną się symbolem naszego głębokiego uczucia. Jak zatem wybrać idealną walentynkową biżuterię?
Read More
Dzień Babci i Dziadka - propozycje prezentów dla Dziadków
W styczniu w Polsce obchodzimy Dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia). Jest to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w roku zarówno dla wnucząt, jak i dziadków. Warto w dniu ich Święta sprawić, aby poczuli się wyjątkowo.
Read More

Celebrytka- czym jest ten naszyjnik i jak go nosić?

Posted by     Trendy      Comments 0   views 85
Celebrytka- czym jest ten naszyjnik i jak go nosić?
Celebrytka- czym jest ten naszyjnik i jak go nosić? Biżuteria to nieodłączny dodatek damskiego stroju. Jest doskonałym uzupełnieniem kobiecego ubioru. Odpowiednio dobrana podkreśli nasze atuty lub odwróci uwagę od części ciała, z których nie jesteśmy do końca zadowolone. Na jej ogromną popularność wpływ ma fakt, że jest dodatkiem niezwykle uniwersalnym.
Read More