cybermondayGRUDNIA MIKOŁAJKI - SPRAWDŹ NASZĄ KOLEKCJĘ - TUTAJ

timer  WYSYŁKA W 24H    local_shipping DARMOWA DOSTAWA OD 120 PLN  date_range 30 DNI NA ZWROT   beenhere   BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Skórzana bransoletka z grawerunkiem – pomysł na prezent dla mężczyzny
Autor:    Data dodania: 10/24/2022 00:00:00

Niezależnie od tego czy jest ku temu okazja, czy jej nie ma ludzka natura czuje czasami potrzebę obdarowywania. Drobne prezenty to coś, czym lubimy wywoływać uśmiech na twarzy drugiego człowieka, a szczególnie, gdy łączy nas z nim szczególna więź. Jeżeli zastanawiasz się, co może stać się twoim podarunkiem dla mężczyzny, którego darzysz sympatią skórzane bransoletki z grawerunkiem to doskonały pomysł. Ich osobisty charakter i stylowy design to połączenie, jakie nie może się nie podobać.

Estetyka

Skórzane bransoletki same w sobie są stylowym dodatkiem. Uzupełnione nimi stylizacje nabierają charakteru. Można je nosić zarówno do sportowych jak i bardziej eleganckich zestawów. W zależności od wybranego modelu mogą dawać różny efekt końcowy. Do wyboru są bransoletki z jednym prostym paskiem, który uzupełniony jest jedynie o blaszkę, gdzie widnieje grawerunek. Są one wyrazem minimalizmu i uniwersalizmu. Dla fanów odrobiny rozmaitości znajdą się plecione paski, a także modele, gdzie łączonych jest kilka wzorów skórzanych pasków.Niepowtarzalny charakter prezentują te bransoletki, na których zobaczymy koraliki i to w różnych kształtach. Zabawa kolorem również daje możliwość na dopasowanie biżuterii do indywidualnych preferencji obdarowywanego mężczyzny i chociaż wśród dostępnych bransoletek króluje czerń, to brązowe paski wyglądają co najmniej tak samo dobrze. Tak samo przedstawia się kwestia części metalowej, którą możemy dostać zarówno w formie złotej i pozłacanej oraz srebrnej. Jak doskonale widać na powyższych przykładach na ostateczny kształt bransoletki składa się wiele elementów, dzięki temu można dopasować idealny model dla każdego mężczyzny.

Podarunek od serca 

Teraz skupimy się na symbolicznym wymiarze podarunku. Bransoletka z grawerunkiem to biżuteria, która posiada swoje unikalne znaczenie. Wypisane na niej słowa są bezpośrednio kierowane do osoby, która otrzymuje prezent, ponadto nosząc ją za każdym spojrzeniem może sobie przypominać o bliskiej osobie. Czasami wystarczą inicjały, data, które sprawią, że będzie to bardziej tajemniczy przekaz, ale mający wyjątkowo osobiste znaczenie. Grawerunek może być samodzielnie wymyślonym zdaniem lub słowem, np. cytat z ulubionej książki, alegoria wspólnego wspomnienia, czy nawet troskliwe: „Uważaj na siebie”.

Tak naprawdę ograniczeniem jest jedynie wielkość blaszki, na której ma zostać wykonany grawerunek. Ze względu na symboliczny wymiar skórzanej bransoletki z grawerunkiem, doskonale sprawdzi się przy upamiętnieniu ważnych wydarzeń i rocznic; ale taki drobny podarunek może stać się miłym wyznaniem każdego dnia roku. Jest to prezent płynący prosto z serca. Jako symbol miłości lub przyjaźni na pewno wywoła sporo emocji i wzruszeń, które będą wracać podczas noszenia na ręce biżuterii.

Biżuteria z grawerem to nie tylko stylowy dodatek do garderoby, jest to coś więcej niż biżuteria. Zarówno argumenty estetyczne jak i symboliczne przemawiają za tym, aby przy najbliższym zakupie prezentu dla mężczyzny rozważyć tę propozycję.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/blingart/domains/blingart.pl/public_html/var/cache/prod/smarty/compile/child_classic/e2/d4/79/e2d479383004196bcff0dac0d3662a1bcf03fbd9_2.file.smartblogrelatedcategory.tpl.php on line 27

POLECANE PRODUKTY

Zostaw komentarz: