timer  WYSYŁKA W 24H    local_shipping DARMOWA DOSTAWA OD 120 PLN  date_range 30 DNI NA ZWROT   beenhere   BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Prezent na Dzień Chłopaka – nasze propozycje

Autor:     Kategoria: Pomysł na prezent      Komentarze postu: 0   Post przeczytano: 283 razy
Prezent na Dzień Chłopaka – nasze propozycje
Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Święto to jest bardzo popularne w Polsce. Dla osób, które jeszcze nie zdecydowały co chcą podarować z tej okazji przedstawiamy kilka propozycji.
przeczyajCZYTAJ WIĘCEJ

Bransoletki ze stali chirurgicznej – idealne dla każdego.

Autor:     Kategoria: Trendy      Komentarze postu: 0   Post przeczytano: 169 razy
Bransoletki ze stali chirurgicznej – idealne dla każdego.
Kiedy myślimy o biżuterii, zwykle przychodzą nam do głowy eleganckie naszyjniki czy pierścionki. Często zapominamy o bransoletkach, które mogą stanowić równie piękną i nietuzinkową ozdobę.
przeczyajCZYTAJ WIĘCEJ

Biżuteria ze stali chirurgicznej – idealny upominek na chrzest

Autor:     Kategoria: Pomysł na prezent      Komentarze postu: 0   Post przeczytano: 63 razy
Biżuteria ze stali chirurgicznej – idealny upominek na chrzest
Chrzest święty to ważne wydarzenie w duchowym życiu młodego człowieka. Ogromne emocje towarzyszą również całej rodzinie, która uczestniczy w tym sakramencie. Poza czysto religijnym wymiarem, chrzest jest także okazją do spotkania z bliskimi, którzy z tej okazji często obdarowują dziecko upominkami.
przeczyajCZYTAJ WIĘCEJ
Biżuteria ze stali szlachetnej – jej właściwości i największe zalety. Modne i ponadczasowe rozwiązania
Biżuteria od wielu lat uznawana jest za najlepszego przyjaciela kobiety, a od dłuższego czasu cieszy się również dużą popularnością wśród mężczyzn. Na początku naszej działalności, zgłębiając tajniki produkcji biżuterii natknęliśmy się na pewien cytat, który idealnie oddaje stosunek kobiet do biżuterii : „Obok sklepu z butami i biżuterią zdrowa na umyśle kobieta nie przejdzie obojętnie”.
przeczyajCZYTAJ WIĘCEJ
Adresówka dla psa lub kota - w trosce o bezpieczeństwo Twojego pupila
Niestety, czasami nie jesteśmy w stanie zapobiec nagłemu zniknięciu naszego zwierzaka, ale nawet w takich okolicznościach, możemy zapewnić mu pełne bezpieczeństwo. Wszystko dzięki adresówce dla psa lub kota. Z pozoru - zwykła blaszka, przypinana do obroży lub szelek, a w rzeczywistości - nośnik wszystkich najważniejszych informacji , które stają się niezbędne, gdy Twój czworonożny przyjaciel ruszy w świat przed siebie.
przeczyajCZYTAJ WIĘCEJ
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 9 (1 Pages)