timer  WYSYŁKA W 24H    local_shipping DARMOWA DOSTAWA OD 140 PLN  date_range 30 DNI NA ZWROT   beenhere   BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Dajemy stali stylową oprawę

W Blingart tworzymy bransoletki męskie, które stają się bliskie sercom.
Za sprawą pięknego designu, wyjątkowego grawera i przede wszystkim osób, które je wręczają.
W prezencie dla kogoś lub w prezencie dla siebie - od siebie. 


Nie stoi za nami porywająca dech w piersiach historia powstania ani wielka misja. U nas zaczęło się inaczej. Znacznie prościej. Znacznie… zwyczajniej. 

Od marzeń. 

Pudełko po butach, a w nim kilka męskich bransoletek. Takich “na próbę”. 

Nasze głowy, a w nich wiele wątpliwości. Takich “na serio”. 

To było 12 lat temu. A dzisiaj? Dzisiaj Blingart to nasz drugi dom, w którym staramy się, by każdy czuł się po prostu dobrze. Jak po wskoczeniu w przytulny dres po całym dniu na szpilkach lub pod krawatem. 

Nie dążymy do ideałów, bo ideałów nie ma. Za to codziennie staramy się być lepsi od samych siebie z wczoraj - zarówno jeśli chodzi o tworzenie projektów grawerów, jak i obsługę klienta czy relacje w zespole. Nie zawsze jest łatwo, ale na koniec każdego dnia zawsze czujemy, że było warto. Mamy nadzieję, że nosząc naszą biżuterię poczujesz to samo. 

Zobacz, co mówią o niej nasi klienci:

OPINIE KLIENTÓW


Jaką biżuterię znajdziesz w Blingart?

Zaczęliśmy od sprzedaży bransoletek męskich ze stali chirurgicznej 316L i to właśnie ich znajdziesz u nas najwięcej. Ale nasze twórcze apetyty szybko urosły i do oferty dołączyła biżuteria w różnorodnej postaci oraz z wielu surowców. Na początku sięgnęliśmy po skórę i miedź, z których powstały bransoletki męskie skórzane oraz miedziane.

Jednak nasza kreatywność nadal szukała ujścia i znalazła je… w grawerach: czasem subtelnych, eleganckich, delikatnych, a innym razem prostych i surowych. Chętnie podpowiadamy klientom, jak dobrać styl napisu i grafiki do rodzaju biżuterii oraz okazji. Zaciekawiony? Zajrzyj do naszego kreatora! W ofercie mamy dedykowane kolekcje bransoletek z grawerem na Dzień Taty, Dzień Kobiet, Walentynki i wiele innych okazji. Znajdziesz u nas także zestawy dedykowane parom. Zajrzyj do kategorii “Pomysł na prezent” po moc kreatywnych inspiracji. Biżuteria okazjonalna to podarunek, który zostaje z obdarowaną osobą na lata.


Nie tylko bransoletki męskie

Poznaj pełną gamę biżuteryjnych ozdób z różnych surowców dostępną w Blingart.


Co nas wyróżnia?

Personalizacja

Bransoletki męskie i damskie, breloki, zawieszki oraz nieśmiertelniki możemy spersonalizować za pomocą wybranego przez Ciebie grawera w postaci dowolnego tekstu i/lub grafiki z naszego zestawu.

SPRAWDZ KREATOR GRAWERÓW

Jakość

Nie chcemy robić jak najszybciej i jak najwięcej. Wolimy, by naszą biżuterię nosiło się z czystą przyjemnością, dlatego kontrolujemy jakość surowców oraz gotowych produktów przed wprowadzeniem ich do sprzedaży.

Podejście

Dla nas liczy się nie tylko Twoje zadowolenie z produktu, ale ogół doświadczeń z naszą marką, dlatego dbamy o każdy aspekt: od wyjątkowego opakowania aż po wsparcie pozakupowe.


Lubimy to, co robimy

I chcemy naszą pasją oraz radością z codziennej pracy dzielić się z Tobą.

Dlatego…

…za każdym razem dorzucamy do paczek ozdobną wstążkę i naklejkę, a do biżuterii okazjonalnej również indywidualne niespodzianki stworzone z myślą o danym kliencie - jak na przykład bilecik z kilkoma ciepłymi słowami.

…chcemy, byś cieszył się produktem w idealnym stanie jak najdłużej, dlatego do przesyłek dołączamy ulotki informacyjne oraz ściereczkę do czyszczenia biżuterii.

…angażujemy się: wykonując indywidualne grawery, skracając bransoletki na wymiar czy dbając o każdy detal ich eleganckiego opakowania.

…pomagamy w razie jakichkolwiek problemów: jeśli uszkodzisz produkt, nic straconego - wymienimy lub naprawimy zepsute elementy.

Po co to wszystko?

Bo nam zależy. Tylko tyle i aż tyle.