timer  WYSYŁKA W 24H    local_shipping DARMOWA DOSTAWA OD 140 PLN  date_range 30 DNI NA ZWROT   beenhere   BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Co wygrawerować na bransoletce? Pomysły na spersonalizowany grawer
Posted by      28/03/2023 10:27:50     Zainspiruj się!
Co wygrawerować na bransoletce? Pomysły na spersonalizowany grawer

Co wygrawerować na bransoletce? Pomysły na spersonalizowany grawer

 

Grawer na bransoletce to świetny pomysł, by spersonalizować biżuterię. Niezależnie od tego, czy podarujesz ją w prezencie, czy będziesz nosić sama – indywidualny grawer sprawi, że ozdoba stanie się unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Musisz tylko wiedzieć, co wygrawerować na bransoletce.

 

Pomysł na grawer na bransoletce

 

Jeśli biżuteria znaczy dla Ciebie coś więcej – nie jest tylko ozdobą – postaw na personalizację w postaci grawera. Dobrze dobrany, będzie przypominał Ci o tym, co ważne – zawsze, kiedy włożysz swoją ulubioną bransoletkę. Nie masz pomysłu na grawer? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy nasze propozycje grawera.

 

Pomysł na grawer: ważna data

 

W życiu każdego z nas są daty, których wspomnienie wywołuje uśmiech na twarzy. Dzień narodzin dziecka, ślubu, a może własne urodziny? Wygraweruj na bransoletce odpowiednią datę, a ilekroć na nią spojrzysz, Twój humor natychmiast się poprawi. Przypomnisz sobie o tym, co w życiu ważne i do czego warto wracać.

 

Grawer w postaci daty ma jeszcze jedną istotną zaletę – jest krótki. Cyfry zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu zmieszczą się na każdej bransoletce, która może być wygrawerowana.

 

bransoletka skórzana z grawerem

Pomysł na grawer: cytat, aforyzm, sentencja

 

Wielu z nas ma słowa, do których lubi wracać. Podnoszą na duchu, rozśmieszają, przypominają o tym, co istotne. Co powiesz na to, by mieć je zawsze przy sobie i móc zerknąć na nie w każdej chwili? Taki efekt osiągniesz wkładając bransoletkę z grawerem w postaci cytatu, ważnej myśli czy aforyzmu.

 

Pamiętaj jednak, że grawer na bransoletce powinien być krótki i zwięzły. Pomyśl o sentencjach typu: „Carpe diem”, „Love life” czy „Never give up”. Jak widzisz, łatwiej znaleźć je w języku obcym, ponieważ polskie zdania bywają zwykle dużo dłuższe.  

 

Pomysł na grawer: imię lub inicjały

 

Ludzie odgrywają w Twoim życiu ważną rolę? Na pewno! Dzieci, partner/ka, rodzice, a może… ukochany zwierzak. Pomyśl o osobie, której wspomnienie zawsze wprawia Cię w dobry nastrój. Choć nie możesz nieustannie być przy niej, jej imię lub inicjały mogą być tuż obok – na bransoletce z grawerem.

 

bransoletka z grawerem skórzana

Grawer w postaci imienia może świetnie komponować się z ważną datą lub symbolem, np. serca czy nieskończoności.

 

Pomysł na grawer: ważne dane

 

Coraz bardziej popularne stają się bransoletki medyczne, na których możesz wygrawerować dane, takie jak: imię i nazwisko, grupa krwi, telefon do bliskiej osoby, informacje o silnych uczuleniach czy innych ważnych kwestiach medycznych. Mogą być one przydatne w razie nieszczęśliwego wypadku. 

 bransoletka ratunkowa z grawerem

Decydując się na taką ozdobę, łączysz piękno biżuterii z praktycznym aspektem bezpieczeństwa. Bransoletka medyczna to także świetny pomysł na prezent, którym wyrazisz troskę o zdrowie bliskiej osoby. 

 

Pomysł na grawer na bransoletce męskiej

 

Mimo że biżuteria w pierwszej chwili kojarzy się z kobietami, to jednak coraz więcej panów decyduje się podkreślać swój styl odpowiednimi dodatkami. Grawer na bransoletce męskiej sprawdzi się równie dobrze jak na damskiej.

 

Co wygrawerować na bransoletce dla mężczyzny? To samo, co na biżuterii damskiej. Czasy, kiedy mężczyznom nie wypadało wyrażać emocji, na szczęście dawno minęły. Ważna data, ulubione powiedzenie czy imię ukochanej osoby mogą wzbudzić równie miłe uczucia w panach, co w paniach.

 

Bransoletka z grawerem w prezencie

 

Bransoletka to dobry pomysł na prezent niemal dla każdego. Bransoletka z grawerem – to pomysł fantastyczny! Dlaczego? Ponieważ dzięki niej pokażesz obdarowanej osobie, że naprawdę Ci na niej zależy.

 

Nie wybrałaś „pierwszej lepszej” ozdoby, która była dostępna w sklepie. Poświęciłaś czas i włożyłaś wysiłek, by wybrać odpowiedni grawer właśnie dla tej jednej, jedynej osoby. A czy można sprezentować coś cenniejszego niż zaangażowanie? Doceni je każda obdarowana osoba.

 

Najpierw jednak musisz wiedzieć, co wygrawerować na bransoletce w prezencie. W tym celu pomyśl o Waszej relacji i o tym, co Was łączy. Co powiesz na datę, kiedy się poznaliście? Żartobliwym prezentem dla bliskiej, zapominalskiej osoby, jest też bransoletka z grawerem w postaci Twojej daty urodzenia czy rocznicy ślubu.

 

Innym pomysłem na grawer na bransoletce może być Wasze ulubione powiedzonko, takie jak „Girl power”, „Bądź sobą”, czy inne, którego znaczenie zrozumiecie tylko Wy. Propozycją, która zawsze sprawdza się w prezencie dla partnera lub partnerki są Wasze imiona. Możesz także postawić na klasyczne, ale zawsze aktualne wyrażenie uczuć w postaci napisu „Kocham Cię!”.

 

Pomysł na grawer: hasło okolicznościowe

 

Jeśli myślisz o podarunku w związku ze szczególną okazją, możesz nawiązać do niej także grawerem na bransoletce. Radość ze zdania ważnego egzaminu podkreśl napisem „Gratulacje!”. Świeżo upieczoną mamę uhonoruj bransoletką z hasłem typu „New mommy” i datą narodzin lub imieniem malucha.

 

Pamiętaj, personalizowana biżuteria pokaże, jak bardzo zależy Ci na obdarowanej osobie. Krótki grawer na bransoletce może znaczyć więcej niż tysiąc słów.

 

bransoletka z grawerem

Bransoletka z grawerem - więcej niż biżuteria


Pomysłów na grawer na bransoletce jest mnóstwo. Najważniejsze, żeby był osobisty. Taki, na który będziesz miała ochotę patrzeć każdego dnia i który poprawi Ci nastrój. Skorzystaj z takiej możliwości, bo personalizowane ozdoby to więcej niż biżuteria. Są jak talizman, który masz zawsze przy sobie - pozytywnie wpływa na Twoje emocje, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Produkty z postu