timer  WYSYŁKA W 24H    local_shipping DARMOWA DOSTAWA OD 140 PLN  date_range 30 DNI NA ZWROT   beenhere   BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Jak wyczyścić biżuterię ze stali chirurgicznej?

Posted by     Zainspiruj się!   views 3147
Jak wyczyścić biżuterię ze stali chirurgicznej?
Stal chirurgiczna to coraz popularniejszy surowiec biżuteryjny. Ma wiele zalet, wśród których wyróżnia się łatwość utrzymania jej w dobrym stanie. Nie oznacza to jednak, że możesz całkowicie zaniechać dbania o nią. Jak czyścić stal chirurgiczną, by długo cieszyła oko? Poznaj najlepsze sposoby.
Read More

Dzień Mężczyzny – co wybrać na prezent

Posted by   views 686
Dzień Mężczyzny – co wybrać na prezent
Prezent z okazji Dnia Mężczyzny stanowi często nie lada wyzwanie dla obdarowującego. Panowie bywają wybredni, zwykle „wszystko mają” i „niczego nie potrzebują”. Znasz to? Dlatego w Blingart przychodzimy z pomocą. Zapraszamy na przegląd najlepszych prezentów z okazji Dnia Mężczyzny.
Read More
Skórzana bransoletka z grawerunkiem – pomysł na prezent dla mężczyzny
Bransoletki mogą stanowić piękną i nietuzinkową ozdobę, a przy tym być wspaniałą pamiątką. Podaruj swoim bliskim męską bransoletkę z grawerem i ciesz się uśmiechem na ich twarzy.
Read More
Męskie bransoletki  - wszystko co musisz o nich wiedzieć
Męska biżuteria cieszy się coraz większą popularnością. Szczególnie bransoletki posiadają szerokie grono zwolenników, którzy chętnie wykorzystują je do nadawania swoim stylizacjom indywidualnego charakteru. Na rynku można znaleźć szeroki wybór męskich bransoletek o różnorodnej stylistyce. Czym się kierować wybierając model dla siebie?
Read More

DZIEŃ ZADUSZNY - JAK PIELĘGNUJEMY PAMIĘĆ O ZMARŁYCH?

Posted by   views 286
DZIEŃ ZADUSZNY - JAK PIELĘGNUJEMY PAMIĘĆ O ZMARŁYCH?
Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki to w Polsce czas zadumy i wyciszenia. Moment, który poświęcamy pamięci naszych bliskich. Wspominanie zmarłych skłania nas do refleksji o przemijaniu. Biżuteria z grawerem jest ciekawym pomysłem na upamiętnienie bliskich naszym sercu osób, których nie ma już wśród nas.
Read More